Land Rover Defender

11 сентября
14:55
НОВИЙ LAND ROVER DEFENDER: ВІДТВОРЕННЯ ІКОНИ ДИЗАЙНУ Авто
Land Rover визначив концепцію свого повноприводного автомобіля – можливості на всіх типах поверхонь та міцність. До цього часу серійні автомобілі та моделі Defender десятиліттями виходили за межі можливого, захищаючи статус ікони завдяки своїй здатності допомагати людям отримувати від життя більше.
29 августа
12:37
ЕКСПЕДИЦІЯ 001 НОВОГО LAND ROVER DEFENDER: ПОДОРОЖ ВІД ЦЕНТРУ ЗЕМЛІ ДО ФРАНКФУРТСЬКОГО АВТОСАЛОНУ, ДЕ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА МОДЕЛІ Авто
Новий Land Rover Defender відправляється у свою першу експедицію з віддаленої Долини замків, яка знаходиться на кордоні Казахстану та Китаю.
02 августа
14:25
ЕКСПЕРТИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПРОВОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ ПРОТОТИПУ НОВОГО LAND ROVER DEFENDER У ПУСТЕЛІ НА ЧЕСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ 65-РІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА ДВОХ ОРГАНІЗАЦІЙ Авто
Під час заключного етапу міжнародних випробувань прототип нового Land Rover Defender пройшов перевірку під наглядом експертів з тестування автомобілів з повним приводом з Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
23 июля
15:49
JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВИВ ПРОТОТИП LAND ROVER DEFENDER Авто
Камуфльований прототип Land Rover Defender, який знаходиться на фінальній стадії глобальної інженерної розробки, продовжує проходити найскладніші випробування в історії всіх автомобілів Land Rover в рамках підготовки до серійного виробництва.
1