Происшествия
2025-09-12 10:09
Генштаб: по состоянию на 12 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 092 780 солдатМир
2020-09-16 14:00
Источник: capitalist.in.ua
Американські дослідники близькі до того, щоб отримати цей препарат. Вакцина може з’явитися вже на початку жовтня. Про це заявив президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп під час зустрічі з виборцями в Пенсильванії.
Ми дуже близькі, щоб отримати вакцину. Якщо хочете знати, попередня адміністрація, ймовірно, потребувала б років, щоб отримати вакцину через Управління з продовольства та медикаментів США та всі затвердження. А ми в тижнях від її отримання… Може бути три тижні, чотири тижні, — запевнив Трамп.
Як відомо, у цьому місяці головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі заявляв, що більшість експертів прогнозують появу вакцини від COVID-19 в листопаді або грудні цього року. Фаучі не виключав появу препарату й у жовтні, але казав, що шанси вкрай малі.
Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що Україна веде переговори з кількома розробниками вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 і готова зробити замовлення і передплату одразу, як вакцина буде зареєстрована. Глава МОЗ при цьому стверджував, що ніхто не може сказати, коли саме з’явиться вакцина.
Читайте также
Происшествия
2025-09-12 10:09
Генштаб: по состоянию на 12 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 092 780 солдатПроисшествия
2025-09-11 09:26
Генштаб: по состоянию на 11 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 091 890 солдатПроисшествия
2025-09-10 09:29
Генштаб: по состоянию на 10 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 091 000 солдат