Xiaomi збудує власні заводи, на яких випускатиме електромобілі

Вище керівництво Xiaomi та муніципальна влада одного з передмість Пекіна 27 листопада підписали контракт на будівництво першого заводу компанії з випуску електромобілів, передає scmp.com.

Поруч буде побудовано штаб-квартиру, центр розробок та інші об’єкти, необхідні для розвитку автомобільного бізнесу компанії.

Планується, що перший електромобіль Xiaomi вийде на дороги Китаю у 2024 році.

Раніше повідомлялося, що перші електромобілі для Xiaomi випускатиме компанія Great Wall. Перший електромобіль Xiaomi виробництва Great Wall мав зійти з конвеєра у 2023 році.

Наразі не відомо, чи Xiaomi далі співпрацюватиме з цим автовиробником чи зосередиться виключно на своїх власних можливостях.

У вересні та листопаді цього року Xiaomi зареєструвала дві компанії для виходу на ринок електромобілів. Влітку вона придбала розробника автопілотних систем компанію DeepMotion за $77,4 млн.

Загалом, за наступні 10 років компанія планує вкласти в цей новий для себе напрямок $10 млрд.

Завод Xiaomi у передмісті Пекіна (в Ічжуані) будуватиметься у два етапи. Кожен етап виробництва розрахований випуск 150 000 електромобілів на рік. Перша черга, як уже зазначено вище, почне працювати з 2024 року. Про вартість робіт поки що не повідомляється.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!