Jaguar Land Rover

16 сентября
21:16
ВІРТУАЛЬНІ ОЧІ JAGUAR LAND ROVER ВИВЧАТИМУТЬ ДОВІРУ ДО БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ Авто
Компанія Jaguar Land Rover встановила «віртуальні очі» на розумні капсули. Вони дозволяють зрозуміти рівень довіри людей до безпілотних транспортних засобів, адже результати наукових досліджень стверджують, що 63% пішоходів хвилюються, наскільки безпечно можна буде переходити дорогу у майбутньому.
22 августа
17:18
> > ОНОВЛЕНИЙ LAND ROVER DISCOVERY SPORT – ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА КОМФОРТ ПАСАЖИРІВ Авто
Вражаючий комфорт та якість автовиробника Jaguar Land Rover сягають ще вищого рівня в оновленій моделі Land Rover Discovery Sport. Останні відкриття розробників компанії дозволяють економніше витрачати пальне та зберігати у безпеці навколишнє середовище.
20 августа
14:52
JAGUAR LAND ROVER ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ 3D КЛІЄНТСЬКОГО ДОСВІДУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСПЛЕЯ HUD Авто
Компанія Jaguar Land Rover працює над розробкою наступного покоління прозорих дисплеїв HUD, які зможуть транслювати інформацію щодо безпеки на дисплей прямо перед водієм, а також дозволять пасажирам дивитися 3D фільми прямо зі своїх сидінь під час сумісних поїздок на автономних автомобілях у майбутньому.
12 июля
14:28
КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ПРИСКОРЮЄ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЮ Авто
Jaguar Land Rover анонсувала плани з виробництва ряду нових електромобілів на власному заводі в Касл Бромвіч, Великобританія. Цей анонс є наступним значним кроком компанії для забезпечення клієнтів ел
1