У США заявили про появу російської субмарини біля берегів Аляски

Підводний човен ВМФ Росії спливла в міжнародних водах біля Аляски. Об'єднане командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD) і Північне командування Збройних сил (ЗС) США ведуть спостереження за нею.

Про це повідомило в Twitter Північне командування ЗС США, в сферу відповідальності якого входить Арктика.

"Ми уважно відстежуємо кораблі, що представляють інтерес, включаючи кораблі іноземного флоту, в нашій зоні відповідальності. Нинішня активність Росії на морі відбувається в міжнародних водах, далеко за межами територіальних вод США", - сказано в повідомленні.

В американському військовому відомстві також заявили, що до них не надходили запити про допомогу від ВМФ Росії або інших моряків в цьому районі. Однак військові США "завжди готові допомогти тим, хто потрапив у біду".

Як повідомляє РИА "Новости" з посиланням на джерело в Тихоокеанському флоті, російська субмарина, яка спливла біля берегів Аляски, - це атомний підводний крейсер (АПККР) "Омськ", який бере участь в навчаннях.

За словами джерела, на борту підводного човна ніякої позаштатної ситуації не спостерігається.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!