Футбол: “Шахтар” зазнав першої поразки при Де Дзербі

У другому спарингу на зборі у Австрії “Шахтар” зустрічався з віцечемпіоном Польщі “Ракувом”.

Уже в дебюті поєдинку команди визначили курс на відкритий футбол: Арак метрів з 13 влучив у поперечину, Педріньйо відповів своїм небезпечним ударом — м’яч після рикошету пройшов у сантиметрах над воротами. Поляки від перших хвилин активно йшли в пресинг поблизу чужого штрафного, і це швидко забезпечило їм успіх: Арак перехопив і віддав на Куна, який пробив саме в лівий кут і вивів “Ракув” уперед.

На 64-й хвилині у складі “гірників” на поле вийшли Конопля, Мампассі, Сіпріано, Маркос, Танковський, Очеретько, Бондаренко та Дентіньо. Бразильський форвард одразу ж узявся до справи і в першій атаці головою вколотив м’яч у сітку, проте арбітри не зарахували гол через офсайд. А вже в наступному епізоді за фол Сіпріано суддя призначив пенальті у ворота донеччан, який реалізував Іві Лопес. На 81-й хвилині “оранжево-чорним” вдалося скоротити відставання: контратаку, у якій узяла участь половина команди, точним ударом з меж штрафного завершив Манор Соломон. Але попри штурм останніх десяти хвилин домогтися більшого “Шахтарю” не вдалося, таким чином перша поразка клубу при тренері Роберто Де Дзербі — 1:2.

Доповнення

Наступний контрольний матч “гірники” проведуть уже сьогодні, 5 липня, з німецьким “Тюркгюджю”.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!