Військовим передали відновлені розвідувальні дозорні машини БРДМ-2Л1

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», передало Міністерству оборони України партію з понад десяти одиниць капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин із покращеними характеристиками БРДМ-2Л1.

«Це вже третя партія техніки, яка пройшла капітальний ремонт та покращення характеристик на Миколаївському бронетанковому заводі  в рамках цьогорічного державного оборонного замовлення. Протягом 2019 року в рамках Держоборонзамовлення на «Миколаївському бронетанковому заводі» відремонтували та модернізували біля ста одиниць бронетанкової техніки, повідомили на підприємстві», – йдеться в повідомленні.

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» – одне з основних підприємств «Укроборонпрому», що спеціалізується на ремонті та модернізації броньованої колісної техніки для Збройних Сил України.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!