Рябошапка натякнув на причетність Єрмака і Коломойського до його відставки (відео)

Колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка дав зрозуміти, що вважає керівника Офісу президента Андрія Єрмака і олігарха Ігоря Коломойського причетним до його звільнення з посади. Імен "бенефіціарів" своєї відставки не називав, але прямо натякнув на тих, кого мав на увазі.

"Тут збіглися інтереси багатьох людей. Починаючи з тих, хто можливо хотів зайняти мою посаду, тих, хто зайняв місце Андрія Богдана. І людей, котрі раніше делегували своїх людей в органи прокуратури, яких ми почали звільняти. Плюс люди, яких називають олігархами, які побачили, що Офіс генерального прокурора може ефективно працювати разом із НАБУ, і відчули загрозу", - заявив Рябошапка в інтерв'ю виданню "Гордон", опублікованому ввечері у вівторок, 24 березня.

Одним із перших кроків Рябошапки на посаді генпрокурора стала передача до НАБУ одного з кримінальних проваджень про неповернення "Приватбанком" рефінансу до його націоналізації.

Андрій Єрмак замінив Андрія Богдана на посаді керівника ОП 11 лютого – менш ніж через місяць Рябошапку відправили у відставку.

Крім того, колишній генпрокурор допустив, що його відставку могли спробувати використовувати для підтримки рейтингу президента Володимира Зеленського.

"Був ще фактор політичний. Коли потрібно було когось принести в жертву для певного рейтингу. І, власне, сукупність таких обставин призвела до моєї відставки", - резюмував Рябошапка.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!