Білорусь передала Україні список з іменами затриманих "вагнерівців"

Білорусь передала Україні список затриманих найманців, правоохоронці перевірять їх на предмет участі в бойових діях на Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ході брифінгу. Міністр підкреслив, що питання не тільки в тому, скільки серед затриманих українців і хто вони.

«Також дуже важливо встановити, хто з учасників цього списку брав участь у військових діях на стороні окупаційних сил, незаконних збройних формувань, причетність до скоєння тих чи інших злочинів», - пояснив Кулеба.

Глава МЗС не уточнив кілкість затриманих в Білорусі українців, але зазначив, що їх не семеро, як раніше повідомляли ЗМІ.

Нагадаємо, 29 липня правоохоронні органи Білорусі затримали 33 бійців російської ПВК «Вагнера». За деякими даними, вони планували дестабілізувати ситуацію в період президентської виборчої кампанії в країні. Стосовно затриманих в Білорусі відкрито кримінальну справу, їм інкримінують підготовку теракту.

Затримані мають російські паспорти. Деякі з них є вихідцями з України і також мають українські паспорти.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!